Hırsız Alarm Sistemleri

Hepimizin büyük, orta veya küçük işletmesi , sıcacık ve huzurlu bir evi bulunmaktadır. Bir sabah uyandığımızda işletmemizde veya evimizde uyandığınızda ortalık dağıtılmış değerli eşyalarımız kaybolmuş evraklarımız çalınmış. Maddi ve Manevi olarak verdiği hasarı ve psikolojik zorlukları kimse yaşamak istemez. Bunun içinde en iyi çözüm geç kalmadan ihtiyaçlarımız doğrultusunda kablolu hırsız alarm sistemi veya kablosuz hırsız alarm sistemi kurdurmaktır.

Günümüzde ne yazık ki bir çok işletmede işyeri alarm sistemi bulunmamaktadır. Bu sebeplede maddi kayıplar yaşanmaktadır. İşyerinize veya evinize kurduracağınız Hırsız Alarm Sistemi ile hırsızlıklara , su baskınlarına , gaspa ve yangınlara karşı engelleyici önemli bir önlem almış olursunuz. Günümüzdeki teknolojiyi yakından takip eden Alarm Sistemi firmaları Gsm/Gprs ve Network tabanlı Alarm İzleme Merkezi veya şahsi numaralarınızı arayabilecek alt yapıda tasarlanmaktadır.

Panik butonları sayesinde 24 saat boyunca alarm sistemi kurulu olsun olmasın Alarm Haber Alma Merkezi sayesinde emniyet birimlerinden destek alabilirsiniz. Evinize veya işletmenize gelen bir yakınınız veya müşteriniz rahatsızlandı, ambulans çağırmanıza olanak sağlayan hayatınızı kolaylaştıran kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan sistemdir.

Güvenlik Sistemleri Spotu

güvenlik sistemleri spotu

Geçiş Kontrol Sistemleri Spotu

geçiş kontrol sistemleri spotu

Otomasyon Sistemleri Spotu

otomasyon sistemleri spotu